Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii prawnych na rynku, zajmującą się wyłącznie branżą transportu, spedycji i logistyki. Założycielem kancelarii jest radca prawny Rafał Podborski. Swoją przygodę z prawem rozpoczęliśmy od prawa cywilnego, prawa pracy, sporządzania umów, żeby finalnie odkryć naszą największą pasję. Postawiliśmy na tak wąską specjalizację, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Tej dziedzinie poświęcamy całą naszą energię, zaangażowanie i czas. Wiele lat ciężko pracowaliśmy na to, aby stać się jednym z wiodących podmiotów na rynku tego typu usług. Współpracujemy z firmami transportowymi z całej Polski.

Dlaczego my?

W swoim gronie posiadamy najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki. Dodatkowo, chcąc świadczyć jak najszersze, kompleksowe usługi, niejednokrotnie sięgamy po radę ekspertów z innych dziedzin, w tym również technicznych, o ile wymaga tego specyfika sprawy. Bardzo wysoko cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego dostosowujemy się do czasu i miejsca spotkania z klientem.

Nie tylko doradztwo

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie ich problemu. Nie tylko doradzamy, ale również świadczymy praktyczną pomoc. Jako radcy prawni, biegle znamy zarówno zagadnienie negocjacji, jak i sporów na sali sądowej.