Jesteśmy dedykowanym zespołem prawników, którzy z pasją i zaangażowaniem oferują kompleksowe doradztwo prawne dla profesjonalistów z branży dekarskiej. Naszą misja to wspieranie dekarzy poprzez zapewnianie bieżącej obsługi prawnej oraz poszerzanie ich świadomości odnośnie ryzy związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą, dostosowanej do specyficznych potrzeb branży.

Specjalizacja w branży dekarskiej: Nasza kancelaria specjalizuje się w obszarze prawa dotyczącego działań dekarskich. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat specyfiki tej branży oraz problemów w niej występujących co umożliwia nam świadczenie skutecznego i dostosowanego doradztwa.

Bieżące wsparcie prawne: Zależy nam na tym, aby nasi klienci dekarze mieli pewność, że ich działalność jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa, a ich interesy należycie chronione. Dlatego oferujemy bieżącą obsługę prawną nie tylko w zakresie stricte związanym z pracami dekarskimi takimi jak redagowanie czy tworzenie umów dotyczących prac dekarskich czy też analiza problemów związanych z pracami dekarskimi (błędy dekarskie, opóźnienia w zapłacie, reklamacje) ale również zagadnienia związane z bieżącą działalnością firmy takie jak kwestie zatrudniania pracowników, ryzyka związane z prowadzenie działalność gospodarczej, ZUS czy urząd skarbowy.

Dostosowane rozwiązania: Rozumiemy, że każdy dekarz ma unikalne potrzeby i wyzwania. Oczywistym dla nas jest, iż firmy dekarskie różnią się choćby pod względem rodzaju obsługiwanego klienta, materiału, z którego wykonują dachy jak również skali swojej działalności. Dlatego nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania na prowadzenie firmy dekarskiej, który będzie odpowiedni dla każdego. Nasze doradztwo opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, dostosowując się do specyfiki jego działalności oraz realnych potrzeb.

Negocjacje i rozstrzyganie sporów: W razie konieczności, pomagamy w negocjacjach – zarówno samych umów jak ewentualnym rozstrzyganiu sporów, chroniąc interesy dekarzy i starając się wypracować rozwiązanie najkorzystniejsze z ich punktu widzenia.

Aktualizacje prawne: Śledzimy bieżące zmiany w przepisach prawa dotyczących branży dekarskiej. Informujemy naszych klientów o istotnych aktualizacjach, pomagając im utrzymać zgodność z obowiązującymi normami.

Zaufaj nam, abyś mógł skupić się na swojej pracy, mając pewność, że Twoje sprawy prawne są w rękach profesjonalistów. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci z powodzeniem prowadzić swój biznes dekarski.